| Pimler | 50 PIN |
|---|---|
| Modül Boyutu | 120,7(Uzunluk) X 76,3(G) X 2,8(D) mm |
| Kontrast Oranı | 800:1 |
| Arayüz türleri | RGB |
| Bağlantı | Bağlantı / ZIF |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Arayüz | SPI (Özelleştirilebilir) |
| Ödeme Koşulları | 260 cd/m2 |
|---|---|
| Pimler | 40 Pin |
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyut | 2,8 inç |
| Boyut | 3,2 inç |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Sürücü IC | HX8369 |
| FPC Bağlantısı | 39 pin |
| Bağlantı | ZIF FPC |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |