| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2 (sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 17,6x20,6x1,45 mm |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Pin numarası | 28 Pim |
| Arayüz türleri | MCU 8 bit |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| Görüntüleme Yönü | 80° her yöne |
| Genel Boyutlar | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin numarası | 40 PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pim numarası | 40 Pin |
|---|---|
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 3 inç |
| Arayüz | RGB 16 bit |
| paneli tipi | IP'ler |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 CD/M² (Tipik) |
| Aktif Alan | 36,72×48,96 mm |
| Bağlantı | FPC tipi bağlantı |
| Genel Boyutlar | 42,72×60,26×3,5 mm |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Ekran Tipi | TFT |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| İletişim Modu | Normalde Siyah |
| Bağlantı | ZIF |
| Görüntüleme Yönü | saat 6 |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2 (sirke) |
|---|---|
| Bağlamak | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Ekran modu | Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Pin numarası | 30 pim |
| Arayüz türleri | SPI / RGB |
| Ekran Boyutu | 2,0 inç |
|---|---|
| Bağlayıcı | ZIF (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 34,7×48×2,2 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| aktif alan | 154,21×85,92 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| CTP Arayüzü | I2C |
| Parlaklık | 200 cd/m² |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Aktif Alan Boyutu | 51,84×86,40 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı kapasitif veya dirençli |
| Ekran Boyutu | 4 inç |