| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νιτ) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 17.6 x 20,6 x 1,45 mm |
| Οθόνη αφής | Προαιρετική αντίσταση ή χωρητική αφή |
| Αριθμός PIN | Καρφίτσα 28 |
| Τύποι διασύνδεσης | MCU 8bit |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Συνολικές Διαστάσεις | 59,60x47,3x3,4 χλστ |
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Αριθμός καρφιτσών | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Στρώμα RGB |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος οθόνης | 3 ίντσες |
| Διασύνδεση | RGB 16-bit |
| τύπο πάνελ | IPS |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (τυπικό) |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση τύπου FPC |
| Συνολικές Διαστάσεις | 42,72×60,26×3,5 χλστ |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | – 20℃ σε +70℃ |
| Γωνία θέασης | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 50 PIN |
| Τρόπος μετάδοσης | Κανονικά μαύρο |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νιτ) |
|---|---|
| Συνδέω | Σύνδεση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενος |
| Αριθμός PIN | 30 καρφίτσες |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI / RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 2,0 ίντσες |
|---|---|
| Συνδετήρας | ΔΕΠ (προσαρμόσιμη) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 34,7×48×2,2 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| ενεργή περιοχή | 154,21×85,92 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση CTP | I2C |
| Λάμψη | 200 cd/m² |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Μέγεθος ενεργού περιοχής | 51,84×86,40 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό χωρητικό ή ωμικό |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |