| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +70°C (προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης περιγράμματος | 47,0(L) X 43,0(W) X 13,8(T) Mm |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 128*64 |
| Διασύνδεση | 12C |
| IC μονάδας δίσκου | SSD1309 ή ισοδύναμο |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 60 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~+85℃ |
| Pixel Pitch | 00,13 x 0,13 (mm) |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 14 καρφίτσες (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 30 PIN |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 154,21×85,92 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 164 × 97 × 2,6 mm |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Διάσταση περιγράμματος | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS πλήρης γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Ψήφισμα | 170 x 320 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |