| Συνολικές Διαστάσεις | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 30 PIN |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*480 Pixels |
| Τύποι διασύνδεσης | 16-bit Parallel (DBI Type B) |
| Οθόνη αφής | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 40 καρφίτσες |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 Cd/m2 ( Προσαρμόσιμο ) |
| ContrastRatio | 1000:1 |
| Σύνδεση FPC | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις (CR ≥ 10) |