| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 piksel |
| Arayüz türleri | 16 bit Paralel (DBI Tip B) |
| OEM / DOM | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Pim numarası | 40pin |
| Yüzey Parlaklığı | 300 Cd/m2 ( Özelleştirilebilir ) |
| KontrastRatio | 1000:1 |
| FPC Bağlantısı | 24 pin |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ödeme Koşulları | 420 cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka ışık türü | Nükleer Santral |
| Görüş Açısı | 80° her yöne (CR ≥ 10) |