| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | MIPI |
| Arka ışık | 4 LED |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Aktif alan | 198.000(G) × 111.696(Y) mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
| Pin numarası | 50pin |
| Anahat Boyutu | 211,1(G)×126,5(Y)×5,9(D) mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |