| Pim numarası | 25pin |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |