| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Liczba pinów | 25 pinów |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |