| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Μέγεθος εμφάνισης | 50,0 (L) X 40,0 (Π) X 4,1 (Τ) mm |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Ανάλυση οθόνης | 160*95 |
| Διασύνδεση | MPU (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος Va | 47,0 (L) X 30,0 (Π) mm |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 45 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Συνδεσιμότητα | Συμπλήρωση (προσαρμόσιμη) |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |