| Ogólne wymiary | 24,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 0,96 cala |
| Obszar aktywny | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 30pin |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Temperatura pracy | -30°C do +85°C |
|---|---|
| Łączyć | 4-przewodowy interfejs SPI |
| Rozmiar konturu | 100,5 (dł.) X 33,5 (szer.) X 6,3 (gł.) mm |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Połączenie FPC | 24 szpilki |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 80° we wszystkich kierunkach (CR ≥ 10) |