| Αριθμός PIN | καρφίτσα 36 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°c έως +80°c |
| Οπτική | 6:00 Κατεύθυνση προβολής |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Ποτήρι | TN, Αρνητικό, Μεταδοτικό |
| Σύνδεση | Καρφίτσα |
|---|---|
| Καλύψτε τη διάσταση γυαλιού | Προσαρμόσιμο |
| Σύνδεση FPC | 36 πινάκια |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Συνολικές Διαστάσεις | 59,60x47,3x3,4 χλστ |
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |