| Pin numarası | 36 pin |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30°c ila +80°c |
| Optik | 6:00 Görüntüleme Yönü |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Bardak | TN, Negatif, Aktarıcı |
| Bağlantı | Sabitle |
|---|---|
| Kapak Camı Ölçüsü | Özelleştirilebilir |
| FPC Bağlantısı | 36 iğne |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Piksel Aralığı | 0.17925 mm |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| Görüntüleme Yönü | 80° her yöne |
| Genel Boyutlar | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin numarası | 40 PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 4.8V |
| Sürüş Durumu | 1/2 görev, 1/2 önyargı |
| Ödeme Koşulları | 200 cd/m2 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +65°C |