| Numer pin | 36 szpilek |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30°C Do +80°C |
| Optyka | 6:00 Kierunek oglądania |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Szkło | TN, negatywny, transmisyjny |
| Połączenie | Szpilka |
|---|---|
| Wymiary szkła nakrywkowego | Możliwość dostosowania |
| Połączenie FPC | 36 pinów |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozstaw pikseli | 0,17925 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Ogólne wymiary | 59,60 x 47,3 x 3,4 mm |
| Numer pin | 40 PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
|---|---|
| Napięcie robocze | 4,8 V |
| Warunki jazdy | 1/2 obowiązku, 1/2 skosu |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Temperatura robocza | -25°C do +65°C |