| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Luminancja powierzchni | 60 Cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ + 85 ℃ |
| Rozstaw pikseli | 0,13 x 0,13 (mm) |
| Kierunek patrzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 14 pinów (można dostosować) |
| Ogólne wymiary | 24,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 0,96 cala |
| Obszar aktywny | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 30pin |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Temperatura pracy | -30°C do +85°C |
|---|---|
| Łączyć | 4-przewodowy interfejs SPI |
| Rozmiar konturu | 100,5 (dł.) X 33,5 (szer.) X 6,3 (gł.) mm |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |
| Typ wyświetlacza | TFT |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 57,14 × 96,85 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia | LCD |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Rozmiar konturu | 164×97×2,6 mm |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Rozmiar wyświetlacza | 7 cali |
| Wymiar zarysu | 25,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Rezolucja | 170 x 320 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |