| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 17,6 x 20,6 x 1,45 mm |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Numer pin | 28 pinów |
| Typy interfejsów | MCU 8-bitowe |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Ogólne wymiary | 59,60 x 47,3 x 3,4 mm |
| Numer pin | 40 PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Liczba pinów | 40 Pinów |
|---|---|
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 3 cale |
| Interfejs | RGB 16-bitowy |
| typ panelu | IPS |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 CD/m² (typowe) |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
| Łączność | Połączenie typu FPC |
| Ogólne wymiary | 42,72 × 60,26 × 3,5 mm |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Temperatura robocza | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Tryb transmisji | Normalnie czarny |
| Połączenie | ZIF |
| Kierunek oglądania | 6:00 |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Łączyć | Podłączanie (można dostosować) |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały, przepuszczalny |
| Numer pin | 30 pinów |
| Typy interfejsów | SPI/RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,0 cala |
|---|---|
| Złącze | Zif (dostosowywany) |
| Rozmiar konturu | 34,7 × 48 × 2,2 mm |
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
| Technologia podświetlenia | Prowadzony |
|---|---|
| obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Interfejs CTP | I2C |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
|---|---|
| Rozmiar obszaru aktywnego | 51,84 × 86,40 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie pojemnościowy lub rezystancyjny |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |