| Surface Luminance | 350 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Outline Size | 17.6 X 20.6 X 1.45 Mm |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
| Pin Number | 28 PIN |
| Interface Types | MCU 8bits |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Viewing Direction | 80° All Directions |
| Overall Dimensions | 59.60x47.3x3.4 Mm |
| Pin Number | 40 PIN |
| Connection | FPC Connector Type |
| Pins Number | 40 Pins |
|---|---|
| Pixel Arrangement | RGB-Stripe |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Displaysize | 3 Inches |
| Interface | RGB 16-bit |
| Panel Type | IPS |
|---|---|
| Surface Luminance | 250 Cd/m² (typical) |
| Active Area | 36.72×48.96mm |
| Connectivity | FPC Type Connection |
| Overall Dimensions | 42.72×60.26×3.5mm |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Operating Temperature | –20℃ To +70℃ |
| Viewing Angle | All Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Display Type | TFT |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Pin Number | 50 PIN |
| Transmissive Mode | Normally Black |
| Connection | ZIF |
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Surface Luminance | 350 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Connect | Plugging (can Be Customized) |
| Display Mode | Normally White,Transmissive |
| Pin Number | 30 Pins |
| Interface Types | SPI / RGB |
| Display Size | 2.0 Inches |
|---|---|
| Connector | ZIF (customizable) |
| Outline Size | 34.7×48×2.2 Mm |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Active Area | 154.21×85.92mm |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Ctp Interface | I2C |
| Brightness | 200 Cd/m² |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Active Area Size | 51.84×86.40 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive |
| Screen Size | 4 Inches |