| Καρφίτσες | 50 ακίδες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 120.7(L) X 76.3(W) X 2.8(T) mm |
| Αναλογία αντίθεσης | 800:1 |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης / ZIF |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | SPI (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Φωτεινότητα | 260 cd/m2 |
|---|---|
| Καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος | 2,8 ιντσών |
| Μέγεθος | 3,2 ιντσών |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ΧΧ8369 |
| Σύνδεση FPC | 39 καρφίτσες |
| Συνδεσιμότητα | ZIF FPC |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |