| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |