| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Oplossing | 320 x 240 pixel |
| Maat | 3.5 inch |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| modulegrootte | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Type weergave | TFT LCD |
| Actief gebied | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Kleuren | 262K |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5inches |
| Touchscreen | Nee |
| LCD -type | IPS |
| modulegrootte | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Actief gebied | 48.96 (H) * 73,44 mm (van V) |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Schermgrootte | 0.96 inch. |
| PINN -nummer | 24 pinnen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Oplossing | 80 x 160 pixels |