| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 14.10 (Π) x 28.82 (Υ) χιλ. |
| Γενική ανοχή | +/--0.2mm |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Κατεύθυνση θέασης | 160° |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 0,01 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Επικοινωνία σε κυττάρα |
| Ενεργή Περιοχή | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Μέγεθος | 1,54 ίντσα |
| Επικεφαλής οδήγησης LCD | SPD0301ZD |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Συνολικές Διαστάσεις | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 30 PIN |