| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |
| Σύνδεση FPC | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 40 καρφίτσες |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 Cd/m2 ( Προσαρμόσιμο ) |
| ContrastRatio | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*480 Pixels |
| Τύποι διασύνδεσης | 16-bit Parallel (DBI Type B) |
| Οθόνη αφής | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις (CR ≥ 10) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |