| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Driver IC | ST7262 |
| Verrichtingstemperatuur (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Materiaal | Tft |
|---|---|
| TFT-interface | RGB |
| Achterlicht Lichtsterkte | 300 CD/M2 |
| Pixelhoogte | 219(H) x 225(V) |
| Aantal stippen | 1280(RGB)*120 |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Aanraakscherm | NEE |
| Het bekijken | Volledige weergave |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
| Kleurbereik | RGB 100% |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Oppervlakteluminantie | 300 CD/m2 (aanpasbaar) |
| ContrastRatio | 1000:1 |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |