| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| jasność | 250 CD/m² |
| Typ wyświetlania | TN |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Ekran dotykowy | - Nie, nie. |
| Oglądanie | Pełny widok |
| Liczba PINÓW | 24 szpilki |
| Różnorodność kolorów | RGB 100% |
| Połączenie FPC | 24 szpilki |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 80° we wszystkich kierunkach (CR ≥ 10) |
| Rozmiar konturu | 31,52 x 34,72 x 1,51 mm |
|---|---|
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Połączenie FPC | 50 PIN-ów |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rezolucja | 344x476 |