| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |
| nazwisko | 256x64 SSD1322 OLED |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Rodzaj | AMOLEDOWY LCD |
| Układ scalony sterownika | SSD1322 |
| Wyświetlacz | AMOLED |
| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |
| Podświetlenie | 4-chipowa biała dioda LED, 4PVF =3,2+1,0 V;IF=80 mA |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | Różni się w zależności od modelu |
| Wyświetlacz | OLED |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Rodzaj | PMOLED |
| Czas odpowiedzi | Mniej niż 0,01 milisekundy |
|---|---|
| Panel dotykowy | Raz dotknąłem |
| Obszar aktywny | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Wielkość | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika LCD | SPD0301ZD |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Ogólne wymiary | 24,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 0,96 cala |
| Obszar aktywny | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 30pin |