| Obszar aktywny | 198 000 (szer.) × 111,696 (wys.) mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +70℃ |
| Numer pin | 50pin |
| Rozmiar konturu | 211,1 (szer.) × 126,5 (wys.) × 5,9 (gł.) mm |
| Rezolucja | 800*480 pikseli |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typy interfejsów | Wejście cyfrowe LVDS |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączyć | Podłączanie |
| Rozmiar ekranu | 8,0 cali |
| Kąt widzenia | 170° (CR≥10) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,3 cala |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | RGB |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Temperatura pracy | -30°C do +85°C |
|---|---|
| Łączyć | 4-przewodowy interfejs SPI |
| Rozmiar konturu | 100,5 (dł.) X 33,5 (szer.) X 6,3 (gł.) mm |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |