| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
| Pim numarası | 45 pim |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| Çözünürlük | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Parlaklık | 1500 cd/m² |
| Anahat Boyutu | 365,72x220,39x12,5 |
| KontrastRatio | 800:1 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |