| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| dokunmatik ekran | Hayır |
| Görüntüleme | Tam görüntü |
| PIN sayısı | 24 pin |
| Renk aralığı | RGB% 100 |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Adı | 256x64 SSD1322 OLED ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Türü | AMOLED LCD |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Görüntüle | AMOLED |
| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |