| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| قطعنامه | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| روشنایی | 1500 سی دی در متر مربع |
| ابعاد طرح | 365.72x220.39x12.5 |
| نسبت کنتراست | 800:1 |
| DisplaySize | 15.6 اینچ |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| صفحه لمسی | نه |
|---|---|
| روشنایی | 220 سی دی بر متر مربع |
| ابعاد | 105.5 (w) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| نوع نمایش | TFT |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.95 اینچ |
| راندن | ST7701S |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | IPS |
| FPC | 15 قطعه |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| شماره LED | 3 الله |
| منطقه فعال LCD | 27.72 (ح)*27.72 (v) میلی متر |
| رنگ | رنگ کامل |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| نوع LCD | IPS |
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| قابلیت اتصال | Rgb |
| دمای ذخیره سازی | -30--80 ℃ |
|---|---|
| برنامه | لوازم الکترونیکی مصرفی ، پوشیدنی های هوشمند و غیره |
| نوع تامین کننده | تولید کننده |
| قطعنامه | 480 x 480 پیکسل |
| جهت مشاهده | همه |
| ابعاد | 42.72 (ح)* 60.26 (v)* 2.40 (د) میلی متر |
|---|---|
| وضوح | 240*320 |
| صفحه لمسی | سفارشی |
| FPC Connect | 18pin ، نوع لحیم کاری |
| نور پسند | رهبری سفید |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |