| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 154,21×85,92 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 164 × 97 × 2,6 mm |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Διάσταση περιγράμματος | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS πλήρης γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Ψήφισμα | 170 x 320 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος ενότητας | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Σύνδεση FPC | 30 καρφίτσες |
| Τύποι διασύνδεσης | 6800/8080 παράλληλο, 4-σύρμα SPI και I2C |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +70°C (προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης περιγράμματος | 47,0(L) X 43,0(W) X 13,8(T) Mm |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 128*64 |
| Διασύνδεση | 12C |
| IC μονάδας δίσκου | SSD1309 ή ισοδύναμο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Συνολικές Διαστάσεις | 59,60x47,3x3,4 χλστ |
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |