| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| dokunmatik ekran | Hayır |
| Görüntüleme | Tam görüntü |
| PIN sayısı | 24 pin |
| Renk aralığı | RGB% 100 |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Aktif Alan | 154,21×85,92 mm |
| Anahat Boyutu | 164×97×2,6 mm |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| Anahat Boyutu | 25,8x49,72x1,43 mm |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüntüleme Yönü | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Çözünürlük | 170x320 |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| Görüntüleme Yönü | 80° her yöne |
| Genel Boyutlar | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin numarası | 40 PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 4.8V |
| Sürüş Durumu | 1/2 görev, 1/2 önyargı |
| Ödeme Koşulları | 200 cd/m2 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +65°C |