| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
|---|---|
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 48,0(Π)* 65,0(Υ)* 2,8(Τ) χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύποι διασύνδεσης | I2C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Φωτεινότητα | 60 Cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |