| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |
| Podświetlenie | 4-chipowa biała dioda LED, 4PVF =3,2+1,0 V;IF=80 mA |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | Różni się w zależności od modelu |
| Wyświetlacz | OLED |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Rodzaj | PMOLED |
| Czas odpowiedzi | Mniej niż 0,01 milisekundy |
|---|---|
| Panel dotykowy | Raz dotknąłem |
| Obszar aktywny | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Wielkość | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika LCD | SPD0301ZD |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| nazwisko | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160*160 Pexels |
| Rodzaj LCD | FSTN, transflecitve/dodatnia, 1/160duty, 1/10bias |
| Wyświetlacz | OLED |
| obszar wyświetlania | 60,00 × 60,00 mm |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| Kierunek oglądania | Wszystkie kąty widzenia |
| Wymiary | 42,04 (dł.) X 37,0 (szer.) X 3,1 (gł.) mm |
| Łączność | Szpilka |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |