| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +70 ° C |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Pixel Pitch | 0,180 (Π) × 0,180 (Υ) (χιλ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB λουρίδα |
| Ψήφισμα | 640 RGB (Υ) x 480 (V) |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οθόνης αφής | ανθεκτική οθόνη αφής |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |