| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | Όλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5 ίντσες |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Επίδειξη | TSD γύρω από την επίδειξη LCD |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικά μαύρο |
| Μέγεθος | 2,48 ιντσών |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED οπίσθιος |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+70C |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Χονγκ Κονγκ |
| Διάσταση LCM | 73.03 (H) *76.48 ((V) *2.3 ((D) mm |
| Πίνακας αφής | Η υποστήριξη προσαρμόζει CTP&RTP |
| οπτική γωνία | Όλα |
| Κουκκίδα | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| μέγεθος μονάδας | 44 × 44 × 3,09 χιλιοστά |
| Φώτα LED για φώτα πίσω | 2 LEDS |
| Διασύνδεση | SPI 4 Γραμμική διεπαφή BIT |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| Προμηθευτής | Κατασκευή |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 4,0 ίντσα |
| Δείτε την κατεύθυνση | Δωρεάν |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντι-glare |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |