| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TSD |
|---|---|
| Kolor | Normalnie czarny |
| Rozmiar | 2,48 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Typ dostawcy | Produkcja |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 4,0 cala |
| Wyświetl kierunek | Bezpłatny |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Przeciwodblaskowy |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |