| Rozmiar | 4 cale |
|---|---|
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Towar | 3.6 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Definicja interfejsu | RGB 24 bity |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierowca Ic | ST72566 |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Rozmiar | 1,28 cala |
|---|---|
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MCU/SPI/RGB |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 1,22 cala |
| Typ LCD | TFT |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |