| Μέγεθος | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης (προσαρμόσιμος) |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Εμπόρευμα | 3.6 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Ορισμός διασύνδεσης | RGB 24 μπιτ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ST72566 |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Μέγεθος | 1,28 ίντσες |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | MCU/SPI/RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |