| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Οπτική γωνία | Όλες οι η ώρα |
|---|---|
| Τύπος Μπλε | Ε-ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ |
| Τύπος οθόνης LCD | 10,1 ίντσα TFT |
| Κατανάλωση ισχύος λογικής | ΔΕΠ |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 36 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°c έως +80°c |
| Οπτική | 6:00 Κατεύθυνση προβολής |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Ποτήρι | TN, Αρνητικό, Μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
|---|---|
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 48,0(Π)* 65,0(Υ)* 2,8(Τ) χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |