| دمای عملیاتی | -40°C تا +70°C (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 47.0 (L) X 43.0 (W) X 13.8 (T) میلیمتر |
| تعداد پیکسل ها | 128*64 |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایو | SSD1309 یا معادل آن |
| اندازه ماژول | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| FPC Connect | 30 پین |
| انواع رابط | 6800/8080 موازی، 4 سیم SPI و I2C |
| زوایای دید | همه زاویه های دید |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| طرح | 15 × 15 × 2.42 (ملی متر) |
|---|---|
| نمایش | OLED |
| حالت نمایش | ماتریس منفعل |
| FPC | 4 پین |
| اندازه پیکسل | 0.155 x 0.155 (mm) |