| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Rozmiar konturu | 164×97×2,6 mm |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Rozmiar wyświetlacza | 7 cali |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |