| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Aktif Alan | 154,21×85,92 mm |
| Anahat Boyutu | 164×97×2,6 mm |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |