| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Kijkrichting | 80° alle richtingen |
| Algemene afmetingen | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin -nummer | 40 pin |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |
| Algemene afmetingen | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Weergavegrootte | 0,96 inch |
| Actief gebied | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 30PIN |