| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |
| Schetsen | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Weergave | OLED |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| FPC | 4-polig |
| Pixelgrootte | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Weergavetype | TFT |
|---|---|
| Modulegrootte | 57,14 × 96,85 mm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| Technologie | LCD-scherm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 4.8V |
| Drijfvoorwaarde | Half werk, half vooroordeel. |
| Luminantie | 200 cd/m2 |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |