| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Ekran Tipi | TFT |
|---|---|
| Modül Boyutu | 57,14×96,85 mm |
| OEM / DOM | Özelleştirilmiş |
| Teknoloji | LCD |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 4.8V |
| Sürüş Durumu | 1/2 görev, 1/2 önyargı |
| Ödeme Koşulları | 200 cd/m2 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +65°C |