| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 4,8V |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/2 καθήκον, 1/2 προκατάληψη |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |