| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Λάμψη | 1000 cd/m² |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 καρφίτσες |
| Κατεύθυνση προβολής | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Μέγεθος ενότητας | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Σύνδεση FPC | 30 καρφίτσες |
| Τύποι διασύνδεσης | 6800/8080 παράλληλο, 4-σύρμα SPI και I2C |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,18 χλστ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Αναλογία αντίθεσης | Έως 10.000: 1 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |