| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +70 ° C |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |