| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 14.10 (Π) x 28.82 (Υ) χιλ. |
| Γενική ανοχή | +/--0.2mm |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Κατεύθυνση θέασης | 160° |
| Σχεδιασμός περίγραμμα | Σύμφωνα με το παραρτημένο σχέδιο |
|---|---|
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.7*0.7mm |
| Επίδειξη | OLED |
| Συνδετήρας FPC | 4PIN, συγκόλληση |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 0,01 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Επικοινωνία σε κυττάρα |
| Ενεργή Περιοχή | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Μέγεθος | 1,54 ίντσα |
| Επικεφαλής οδήγησης LCD | SPD0301ZD |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |