| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |